Description
Product information
Add necessary ease and reliability to your life with our Wi-Fi LED Smart light bulbs that are made affordable with functionality in mind. This Smart Bulb Pack offers atmospheric lighting to give your space a vibrant and cozy ambiance
- Guarantee – 1 year
Features and benefits
- LED Smart Bulb
- Works with WiFi Tuya App
- Dimmable
- Colour Changing RGB
| Beam angle | 200° |
|---|---|
| Brand | Harper Living |
| Cap fitting | GU10 |
| Equivalent wattage | 40W |
| Hub required | Internet & smart |
| Light technology | LED |
| Location | Indoor |
| Lumens | 400lm |
| Pack quantity | 4 |
| Product diameter | 50mm |
| Product length | 55mm |
| Product code | 5060449876982 |





Reviews
There are no reviews yet.