Description
Product information
Add necessary ease and reliability to your life with our LED light bulbs that are made affordable with functionality in mind. This Smart Bulb offers atmospheric lighting to give your space a vibrant and cozy ambiance
- Guarantee – 1 year
Features and benefits
- LED Smart Bulb
- Works with WiFi Tuya App
- Dimmable
- Colour Changing
| Beam angle | 200° |
|---|---|
| Brand | Harper Living |
| Bulb type | ST64 |
| Cap fitting | Edison screw cap (E27) |
| Equivalent wattage | 50W |
| Hub required | Internet & smart |
| Light technology | LED |
| Location | Indoor |
| Lumens | 806lm |
| Pack quantity | 1 |
| Product diameter | 64mm |
| Product length | 142mm |
| Product code | 5060449874148 |





Reviews
There are no reviews yet.